2019 Yılının Başarılı “Sağlık Yöneticisi Ödülleri” ile “Sağlıkta Sosyal Sorumluluk” Ödülleri 10 Aralık’ta Sahiplerini Bulacak.

2019 Yılının Başarılı “Sağlık Yöneticisi Ödülleri” ile “Sağlıkta Sosyal Sorumluluk” Ödülleri 10 Aralık’ta Sahiplerini Bulacak.

2019 Yılının Başarılı “Sağlık Yöneticisi Ödülleri” ile “Sağlıkta Sosyal Sorumluluk” Ödülleri sahiplerini bulacak. Ödül Töreni 10 Aralık 2019 Salı Saat: 19.00’da, İstanbul Akatlar Kültür Merkezinde yapılacak.

Sağlık alanına önemli katkılar yapmış birçok ünlü doktor, akademisyen, yönetici ve sivil toplum liderlerini katılacağı ödül töreninde; Ana hedefin sağlık kuruluşlarının çağdaş yönetimlere kavuşturulmasıdır. Sağlıkta sosyal sorumluluk ödülleri ile de hedeflediğimiz sağlık alanında çok daha fazla sosyal sorumluluk projesinin hayata geçirilmesidir” dedi.

Hospitalmanager Dergisinin bu yıl 13.sünü düzenlediği Yılın Başarılı Sağlık Yöneticileri Ödüllerinde Jürimiz seçimini yaptı. Bu sene 7 kategoride ödüller sahiplerini bulacak. Jüri üyeleri: Prof. Dr Melih Bulut, Prof. Dr. Barış Diren, Prof. Dr. Metin Çakmakçı, Yaşar Yıldırım, Bülent Kiymir, Meri İstiroti, Oğuz Engiz

Aynı gecede Sağlık Gönüllüleri Türkiye’nin yine 13 yıldır dağıttığı Yılın Başarılı Sosyal Sorumluluk Projeleri ödülleri de sahiplerini bulacak.

Hospitalmanager Dergisi Yayın Kurulu Başkanı ve Sağlık Gönüllüleri-Türkiye’nin Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Engiz, “ülkemizde sağlık sektörünün gelişimine katkı sunan başarılı kişi, kuruluş ve projeleri ödüllendirmenin haklı gururunu yaşıyoruz”, dedi.

Kaynakça: Sağlık Gönüllüleri-Türkiye 

Paylaş
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir