8 Mart Dünya Kadınlar günü nedeniyle düzenlenen “İsmail Küçükkaya ile Gündem” söyleşisi

8 Mart Dünya Kadınlar günü nedeniyle düzenlenen “İsmail Küçükkaya ile Gündem” söyleşisi

Tüm Kadın Lobisi Derneği (TÜKAL)’nin, 6 Mart 2020 tarihinde Ankara’da düzenlediği “İsmail Küçükkaya ile Gündem”  Söyleşi Programına katıldım.

Tüm Kadın Lobisi Derneği (TÜKAL) Başkanı Betül TURAN (6.3.2020)

Tüm Kadın Lobisi Derneği (TÜKAL) Başkanı Betül TURAN, 8 Mart Dünya Kadınlar günü nedeniyle Ankara’da 6 Mart 2020 tarihinde düzenlenen “İsmail Küçükkaya ile Gündem”   söyleşi programının açılış ve kapanış konuşmasını yaptı.

Sağlık Bakanlığında 1990’lı yıllarda Sağlık Muhabirliği görevi sırasında tanışıklığımızdan bugünlere çok önemli görevler yapan Gazeteci-Televizyoncu İsmail Küçükkaya, Fox TV’de Çalar Saat Programı ile halkın gönlünde önemli bir yer edinmiştir.

Yıllar sonra 6 Mart 2020 Cuma günü Ankara’da iki saati süren söyleşisi sırası ve sonrasında görüşme ve konuşma imkânımız oldu.

Bekir Metin ve İsmail Küçükkaya, (Ankara, 6.3.2020)

8 Mart Dünya Kadınlar günü nedeniyle düzenlenen söyleşi sırasında müthiş heyecanlı kalabalık bir kadınlar grubunun arasında ben de yer aldım ve kısa bir konuşma yapma imkânım oldu.

Türkiye Sağlık Vakfı (www.saglik.org.tr) ve Dünya Sağlık Haberleri (www.healthworldnews.net)  web siteleri hakkında kısa bilgi verdikten sonra Vakfın yayınladığı “Sağlık Hukuku” Kitabını değerli gazeteci İsmail Küçükkaya’ ya “Çalar Saat’”te kamuoyuna duyuru yapması ve arşivlerinde bulunması için taktim ettim.

Söyleşiye katılan tüm sivil toplum kuruluşları temsilcileri, eski Bakanlar ve tüm Kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladım.

 

8 Mart Dünya Kadınlar günü nedeniyle, Ankara’da 6 Mart 2020 tarihinde düzenlenen “İsmail Küçükkaya ile Gündem” söyleşi programı yoğun bir katılım oldu.(Bekir Metin-Yavuz Okan ve Eşi biraradalar)
8 Mart Dünya Kadınlar günü nedeniyle, Ankara’da 6 Mart 2020 tarihinde düzenlenen “İsmail Küçükkaya ile Gündem” söyleşi programı yoğun bir katılım oldu.7 Yıldır Çalar Saat TV Programı yapan Sayın Küçükkaya’ya, Türkiye Sağlık Vakfı’nın yayınladığı “Sağlık Hukuku” kitabını sunan Bekir Metin

Web Sitesi Genel Yayın Yönetmeni Bekir Metin.

 

Share This
COMMENTS

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir